Bečovská botanická zahrada

 

Permanentní vstupenka

Premium

Právě bylo zahájeno vydávání ročních permanentních vstupenek do Bečovské botanické zahrady na rok 2021. Držitelé permanentních vstupenek mají neomezený počet bezplatných vstupů nejen do zahrady, ale i na všechny zpoplatněné akce (koncerty, divadla, kina, semináře, přednášky, apod.). Věříme, že rok 2021 bude již podobný předcovidové době...

Kromě dvou kategorií permanentek - pro dospělé a pro děti, studenty (3-18 let), seniory a ZTP nově nabízíme i prémiovou permanentku v hodnotě 1.000,- Kč. U této nejenže se stanete zachráncem zahrady, ale získáte i zdarma celoročně možnost zapůjčení vybavení na 1. českou bioferratu a také táboření.
Další možností je pro majitele penzionů a hotelů zakoupení Pobytovky v ceně 500,- Kč, která umožní držiteli 50% slevu na jednorázovém vstupném.

Z důvodu podzimního uzavření zahrady (od října 2020) mají majitelé letošních permanentních vstupenek nárok po upozornění na 25 % slevu na nákup roční vstupenky!

Ceník permanentek na rok 2021:

Dospělí (od 18 let výše) 400,- Kč
Děti, studenti (3-18 let), senioři, ZTP 200,- Kč
PREMIUM 1000,- Kč
Pobytovka pro penziony a hotely 500,- Kč

Pokud máte zájem o zakoupení některého druhu permanentních vstupenek, prosíme o poslání vyplněného formuláře (ZDE), nebo emailu na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Využít můžete i FCB stránky @BotanickaZahradaBecovNadTeplou.

Po zaplacení na transparentní účet 3737631329/0800 s uvedením jména a příjmení vám obratem pošleme vytištěnou permanentku, případně si ji budete moci vyzvednout na pokladně Bečovské botanické zahrady.

Děkujeme. Naše zahrada není financována z jiných zdrojů, proto je pro nás vstupné pro další rozvoj zahrady zcela zásadní.

 

Nejbližší události

Žádné události

{"error": "Sorry this API is now retired and there is no alternative API that we can support. We greatly appreciated the opportunity to have served you in this space. Thankfully, there are many alternative weather APIs freely available for you to consider. While we cannot formally recommend one over others, we would recommend searching the web for %"free weather APIs%" to see several good options and find the best fit for you. If you have any comments or feedback you’d like to share, please feel free to reach out to us at: weather-ydn-api@verizonmedia.com"}

Partneři a podporovatelé

Obnova Bečovské botanické zahrady, environmentální vzdělávání i volnočasové aktivity probíhají za podpory Karlovarského kraje. Dílčí projekty jsou spolufinancovány ze strany MŠMT, SFŽP, Karlovarského kraje, ÚVR ČSOP a MAS Kraj živých vod. Zaměstnanecká místa vznikají za podpory MPSV a ÚP.

karlovarsky kraj  

 

Zivy kraj-logo banner

 

logo clen UBZCR   BBZ 100 let-R
anna - orez   Kraj zivych vod-logo banner
kytkoptak zeleny    blizkprirode1
 
ZPPlogo

 

   
Stara Posta-logo banner

Home